Купити солодощі гуртом та в роздріб:
+380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45
Кошик пустий
Головна »  Вафлі

Купити вафлі гуртом та в роздріб. Супермаркет солодощів.

Вафлі

Вафлі вагові Артек, Стимул
КФ Стимул Вафлі вагові Артек, Стимул

Вафлі прямокутної форми, з молочно-шоколадним смаком. Складаються з шести шарів вафель та п'яти шарів начинки.

  • Ціна за кг/шт.:100.00 грн.
    Купити
  • Ціна за ящик (4,5 кг х 84,00 грн):378.00 грн.
    Купити вигідно
  • Докладніше

Вафлі — хрусткі, легкі — їх люблять всі — дорослі та діти. Купити вафлі гуртом з різноманітними смаками — апельсину, кави, какао, банану, ванілі, молока, полуниці, лимону та арахісу в нашому інтернет магазині солодощів дуже просто. Обирайте дев'яти або семишарові вафлі до вподоби та замовляйте. Пам'ятайте, що гуртова ціна діє вже від одного ящика.

А перші вафлі були випечені ще в XIII столітті. Вафлі дуже популярні в Німеччині, Бельгії, Франції. Саме слово «вафля» прийшло до нас з Німеччини, від стародавніх франків. І на їх мові це слово означало «бджолині стільники». Перші вафлі були дуже товсті — до 13-ти см.

Паралельно вафлі набирали популярності в Бельгії та Франції. Знамениті чеські «курортні вафлі» з'явилися лише в XVIII столітті. Начинкою в чеських вафлях служили мигдаль і цукор. Вони і донині дуже популярні в Чехії та за її межами.

Саме Чехії світ зобов'язаний переходу на промислове виготовлення вафель. У XIX столітті вафлі стали настільки популярні, що домашня випічка сильно відстала від попиту. І в Чехії з'явилися відразу кілька фабрик з виготовлення вафель. Вафлі експортувалися по всій Європі.

Вафлі — це спеціальне сухе печиво, яке випікається з рідкого тіста (борошно, яйця, цукор, вершки). На поверхні вафлі зазвичай малюнок-відтиск — клітинка. Прості вафлі роблять без молока, цукру і жиру. Саме такі вафлі використовують у кондитерській промисловості.

Звичайно, їдять і самі вафельні листи, але в основному, вафлі вживають з прошарком з фруктово-ягідних, пралінових, помадних та інших начинок. Найчастіше ми їмо трьох-, п'яти-, семи- або дев'ятишарові вафлі з різноманітними начинками. Ще вафельний лист використовується для приготування морозива. Морозиво поміщається між двома вафельними листами.

Українські ласуни люблять вафлі. Найпопулярніші — це «Артек», але не сильно відстали від нього «Лимонні», «Апельсинові», «Бананові». Легкі вафлі з улюбленим смаком — ласощі на сніданок, наприклад.

Смачні вафлі буде доставлено у будь-який куточок України. Смакуйте на здоров'я!

Каталог

Новорічні солодкі подарунки гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.До кави та чаю солодкі сети в офіс з доставкою по Україні. Solodke.com.uaКупити каву Illy

Сортові підлітки орхідей з Європи та Азії