Купити солодощі гуртом та в роздріб:
+380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45
Кошик пустий
Головна »  Вафельні трубочки

Вафельні трубочки купити гуртом та в роздріб. Супермаркет солодощів.

Вафельні трубочки

Вафельні трубочки крем-брюле, ХКФ
ХКФ ім. Войкова Вафельні трубочки крем-брюле, ХКФ

Вафельні трубочки коричневі, обвиті білою смужкою, начинка з кремообразной маси збитої з цукровою пудрою, з додаванням сухого молока. Смак - крем-брюле.

 • Ціна за кг/шт.:135.00 грн.
  Купити
 • Ціна за ящик (1,8 кг х 75,00 грн):135.00 грн.
  Купити вигідно
 • Докладніше
Вафельні трубочки молочні, ХКФ
ХКФ ім. Войкова Вафельні трубочки молочні, ХКФ

Вафельні трубочки білі, обвиті коричневою смужкою, начинка з кремообразной маси збитої з цукровою пудрою, з додаванням сухого молока.

 • Ціна за кг/шт.:135.00 грн.
  Купити
 • Ціна за ящик (1,8 кг х 75,00 грн):135.00 грн.
  Купити вигідно
 • Докладніше
Вафельні трубочки арахісові, ХКФ
ХКФ ім. Войкова Вафельні трубочки арахісові, ХКФ

Вафельні трубочки білі, обвиті коричневою смужкою, начинка з кремообразной маси збитої з цукровою пудрою, з додаванням арахісу смаженого тертого.

 • Ціна за кг/шт.:135.00 грн.
  Купити
 • Ціна за ящик (1,8 кг х 75,00 грн):135.00 грн.
  Купити вигідно
 • Докладніше
Вафельні трубочки шоколадні, ХКФ
ХКФ ім. Войкова Вафельні трубочки шоколадні, ХКФ

Вафельні трубочки білі, обвиті коричневою смужкою, начинка з кремообразной маси збитої з цукровою пудрою. Смак - шоколадний.

 • Ціна за кг/шт.:135.00 грн.
  Купити
 • Ціна за ящик (1,8 кг х 75,00 грн):135.00 грн.
  Купити вигідно
 • Докладніше

Вафельні трубочки купити гуртом та уроздріб можна і треба в супермаркеті солодощів "Солодке".

Такі оригінальні кондитерські вироби, як вафельні трубочки, завжди цікавлять покупців, і відповідно, наших оптових замовників. Невеликі упаковки дозволяють з мінімальними інвестиціями забезпечити кондитерський відділ свого магазину будь-якому вітчизняному ритейлеру.

Вафельні трубочки були винайдені давно і виглядали не зовсім так, як виглядають ті, які ви купуєте в нашому супермаркеті солодощів.

Перші вафельні трубочки — каннолі — придумали італійці. Вони просто загортали в циліндр вафельний лист, поміщаючи в нього сир, збитий сир, сиропи. Вафельні трубочки і сьогодні — традиційний італійський десерт. У США рецепт каннолі потрапили разом з емігрантами на початку XX століття, і зараз вони досить популярні за океаном.

Якщо раніше потрібно було випікати самому вафельний лист, згортати його, поки піддається, то тепер вафельні трубочки з різними начинками роблять кондитерські фабрики. Тепер вафельні трубочки тонкі. Ті, хто хвилюється про свою фігуру, може з'їсти одну вафельну паличку без жодної шкоди для організму.

Сучасне виробництво вафельних трубочок полягає в наступному. Дві ємності одночасно готують тісто і начинку для майбутньої солодощі. Тісто вимішується до однорідності, потім на спеціальному обладнанні перетворюється в тонкі стрічки, які присмажуються на колесі. Стрічки намотуються на сердечники, перетворюючись в трубочки і швидко остигаючи. Через сердечник в трубочках, а вони поки — це суцільна довга трубочка, надходить начинка. Потім начинені вафельні трубочки на конвеєрі нарізаються потрібної довжини. Після — примусове охолодження, що забезпечує так улюблений ласунами хрускіт. І все, наші вафельні трубочки готові. Потім вони надходять на наш склад, і Ви їх замовляєте.

Зручно вибирати вафельні трубочки з потрібним смаком в нашому каталозі. Натискаєте кнопку "Купити", і все, замовлення — в обробці.

Смачного!

Каталог

Новорічні солодкі подарунки гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.До кави та чаю солодкі сети в офіс з доставкою по Україні. Solodke.com.uaКупити каву Illy

Сортові підлітки орхідей з Європи та Азії