Купити солодощі гуртом та в роздріб:
+380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45
Кошик пустий
Головна »  Блог »  Про пряники

Про пряники. Solodke.com.ua

Про пряники

Пряник — це похідна від прянощів. Саме від прянощів походить назва пряників. Саме прянощі з Близького Сходу та Індії забезпечують неповторний смак пряникам.

Про пряники на Solodke.com.uaЖитнє борошно — основа сучасного пряника. Мед досить часто входить до складу пряників. Печиво з медом готували ще в Стародавньому Єгипті. А з ІХ століття пряники ласували і в Київській Русі.

Окремо стоять печатні пряники. Для них виготовляється спеціальна форма. І зараз такі пряники запікаються 4-5 хвилин при температурі 300 градусів за шкалою Цельсія. Пряники виготовляються найрізноманітніших форм та розмірів. Пряники бувають без начинки та з начинкою.

Характерна властивість справжнього пряника — це його придатність до вживання і в свіжому,і в черствому вигляді. Тобто, виготовлений за правильною технологією пряник має великий термін зберігання навіть втрачаючи свіжість.

Найвідоміші сучасні країни-виробники пряників — Україна, Польща, Німеччина, Росія.

Якщо ви знаходитесь в Україні і маєте бажання купити пряники гуртом, наприклад, для свого кондитерського магазину, зробіть замовлення на Solodke.com.ua — простий інтерфейс, помірковані ціни та доставка по всій Україні робить нас зручними партнерами на довгий час.

Каталог

Новорічні солодкі подарунки гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.До кави та чаю солодкі сети в офіс з доставкою по Україні. Solodke.com.uaКупити каву Illy

Сортові підлітки орхідей з Європи та Азії