Купити солодощі гуртом та в роздріб:
+380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45
Кошик пустий
Головна »  Блог »  Драже

Коротка історія драже

Драже

Цукерки у вигляді драже в далекому минулому були доступні лише монархам і аристократам. Такі цукерки виготовляли для особливих, урочистих випадків — весіль, вшанувань, парадів, коронацій. Перша згадка про драже в сучасному вигляді ми зустрічаємо в XIV столітті. Герцоги, королі, імператори отримували прикрашені столи і арки з драже на різні святкування та урочистості.

Історія драже. Solodke.com.uaІснують прототипи драже, звичайно, ще більш ранні. Вони виготовлялися в Стародавньому Вавілоні і Персії. Тоді в основі драже були кмин, коріандр, аніс.

Саме слово «драже» прийшло з французької медицини і означає дозування ліків у твердій оболонці. Але асоціюється тепер драже в першу чергу з круглими або овальними цукерками.

Сьогодні драже доступно кожному ласунчикові. Купити гуртом драже в Україні можна в супермаркеті солодощів Solodke.com.ua з доставкою в будь-яку точку країни.

Сучасні кондитери укладають в солодку оболонку найрізноманітніші начинки — горіхи, родзинки, насіння, злакові. Вкривають драже цукровою пудрою, сиропом, шоколадною глазур'ю. Покриття круглих цукерок шарами називається накаткою. Глянцювання драже дає цукерці блиск і захист від вологи. А іноді драже посипають зверху цукром або, наприклад, кунжутом.

Драже дарують, драже беруть в дорогу, драже смакують під улюблений фільм. Драже різних форм і розмірів залишається популярним довгі століття.

Почастуєте близьких драже — передайте їм свої почуття.

Каталог

Новорічні солодкі подарунки гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.До кави та чаю солодкі сети в офіс з доставкою по Україні. Solodke.com.uaКупити каву Illy

Сортові підлітки орхідей з Європи та Азії