Купити солодощі гуртом та в роздріб:
+380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45
Кошик пустий
Головна »  Блог »  Печиво

Печиво

Печиво

Спочатку печиво було прісним. І з'явилося воно разом з першим хлібом — близько 8000 років тому.

У VII столітті до н. е. в Персії, на території сучасного Ірану, разом з появою цукру стали готувати солодкі печиво і тістечка.

Печиво. Solodke.com.uaУ кожній країні печиво має свою історію і рецепти. Італія славиться своїми біскотті, Іспанія — галетами, Німеччина — кексами, Франція — вафлями. У XIV-XVI століттях безліч куховарських книг буяли рецептами печива.

Печиво донині вважається досить практичними ласощами. Довго зберігається; його можна брати з собою в дорогу в якості легкого перекусону; висихаючи, не втрачає своїх смакових якостей.

Кількість рецептів печива ніхто не зможе порахувати сьогодні. Тільки основних різновидів — сотні. Кожен вибирає своє — солодке, солоне, вівсяне, розсипчасте, тверде, м'яке печиво. Зручний каталог першого українського супермаркету солодощів Solodke.com.ua допоможе вибрати і купити ваше улюблене печиво.

Насолоджуйтесь старовинними солодощами в сучасному виконанні — печивом з чашкою кави або чаю.

Каталог

Новорічні солодкі подарунки гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.До кави та чаю солодкі сети в офіс з доставкою по Україні. Solodke.com.uaКупити каву Illy

Сортові підлітки орхідей з Європи та Азії