Купити солодощі гуртом та в роздріб:
+380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45
Кошик пустий
Головна »  Кекси

Кекси купити гуртом та в роздріб. Супермаркет солодощів.

Кекси

Кекс Ізюмінка, Піларіс
ТОВ Піларіс Кекс Ізюмінка, Піларіс

Смачне бісквітне тісто з великим вмістом родзинок. Кожний кекс в паперовій індивідуальній формі. Вага одного приблизно 25 г.

  • Ціна за кг/шт.:95.00 грн.
    Купити
  • Ціна за ящик (1,5 кг х 80,00 грн):120.00 грн.
    Купити вигідно
  • Докладніше

Кекси — борошняні кондитерські вироби, які виробляють з начинкою або без неї. Найпопулярніші в Україні — кекси з родзинками. Кексам вже 2000 років, але кондитери весь час знаходять нові рецепти кексів, які радують своїх шанувальників новими смаками.

Основа кексу — бісквітне або дріжджове тісто. А начинкою можуть бути горіхи, варення, джем, повидло, сухофрукти. У XVI столітті, з появою цукру в Європі, інтерес до кексів зріс. Тепер можна було збільшити термін їх зберігання. У кексів в багатьох країнах є «родичі» — мафіни, штолени, бісквіти і інші.

Основний розмір кексу — порція, достатня, щоб поглинути чашку кави, запиваючи цей десерт. Форма цих ласощів — традиційно кругла. Але майстри випічки шукають не тільки нові смаки, а й розміри і форми. Кекси бувають зовсім маленькі, а бувають і величезні, розраховані на велику сім'ю. Їх випікають не тільки круглими, порційними, але і кубічними, і в формі паралелепіпеда. Коли кекси готові, деякі виробники кондитерських виробів можуть прикрасити їх кремом, посипкою, іноді глазур'ю. Самий звичний вигляд для нас — це округлий кекс з родзинками, присипаний цукровою пудрою.

Але в інтернет супермаркеті українських солодощів Solodke.com.ua, крім традиційних, є й інші цікаві ласощі, дуже схожі на кекси. У нашому магазині купити кекси гуртом та в роздріб завжди зручно і вигідно — ми доставляємо ваші солодощі в будь-яку точку України.

Каталог

Новорічні солодкі подарунки гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.До кави та чаю солодкі сети в офіс з доставкою по Україні. Solodke.com.uaКупити каву Illy

Сортові підлітки орхідей з Європи та Азії