Купити солодощі гуртом та в роздріб:
+380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45
Кошик пустий
Головна »  Діабетична продукція

Діабетична продукція купити гуртом та в роздріб. Супермаркет солодощів.

Діабетична продукція

Солодощі для діабетиків — це окремий напрямок в кондитерській промисловості. Люди, яким не можна цукру, теж хочуть хоч зрідка поласувати чимось солоденьким. І кондитери знайшли вихід. Спеціально для людей з цукровим діабетом вони випускають солодощі на основі фруктози.

В інтернет-супермаркеті українських солодощів Solodke.com.ua представлені печиво, драже, батончики, вафлі та вафельні трубочки з фруктозою.

Фруктоза є замінником цукру в кондитерських виробах для діабетиків. Але все одно варто уважно ставиться до свого раціону і регулювати кількість уживаних солодощів, навіть якщо виготовлені вони на фруктозі.

Для хворих на діабет важливий не тільки рівень цукру в крові, але і швидкість його підвищення. Впливає на перебіг хвороби і рівень вуглеводів. Ну, і, звичайно, потрібно враховувати, що пацієнтам з 2-м типом діабету краще взагалі утриматися від солодощів.

Якщо у вас діабет, і ви приймаєте рішення про солодощі в своєму раціоні, краще проконсультуватися з лікарем.

Бажаємо вам приємного апетиту і міцного здоров'я! Ми готові радувати вас демократичною ціною і доставкою в будь-яку точку України діабетичних солодощів гуртом та в роздріб.

Каталог

Новорічні солодкі подарунки гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.До кави та чаю солодкі сети в офіс з доставкою по Україні. Solodke.com.uaКупити каву Illy

Сортові підлітки орхідей з Європи та Азії