Купити солодощі гуртом та в роздріб:
+380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45
Кошик пустий
Головна »  Карамель

Карамель купити гуртом та в роздріб. Супермаркет солодощів.

Карамель

Карамель Морожені трубочки, Домінік
ТМ Домінік Карамель Морожені трубочки, Домінік

Карамель в вигляді трубочки з помадною начинкою освіжаючого смаку.

  • Ціна за кг/шт.:89.00 грн.
    Купити
  • Ціна за ящик (1 кг х 89,00 грн):89.00 грн.
    Купити вигідно
  • Докладніше

Карамель ми особливо любимо з міцним гарячим чаєм в студені зимові вечори.

Карамель — одна з найпростіших, одна з найпопулярніших солодощів і, в той же час, тут немає межі для творчості кондитерів. Карамель буває м'яка, льодяникова, молочна, лікувальна, вітамінізований, з начинками, в обгортці, без обгортки. Взагалі карамеллю прийнято називати кондитерські вироби з цукрового розчину з патокою або інвертним сиропом із заданою вологістю від 1,5 до 4 %, при цьому оптимальною вважається пропорція 2 до 1 відповідно. Чим більш м’якою хоче зробити карамель кондитер, тим більше патоки входить до складу цієї поширеної солодощі.

Якщо з льодяникової карамеллю все просто — до її складу входить тільки карамельна маса, то начинок для карамелі існує безліч: фруктово-ягідні, лікерні, помадні, молочні, желейні, медові, горіхові, марципанові, збивні. І осібно стоїть в цьому ряду так звана м'яка карамель, до якої повертається колишня популярність.

Назва «карамель» походить від давньо-латинського «cannamella», що в перекладі означає «цукрова тростина». Це логічно, тому що виявляється, що прототип карамелі був випадково відкритий індійськими бідняками, які рубали і підсмажували на вогні листя цукрової тростини.

В інтернет-супермаркеті українських солодощів Solodke.com.ua ви маєте можливість купити карамель гуртом, в роздріб і отримати своє замовлення в будь-якій точці України. Вибирайте, пробуйте, замовляйте свою улюблену карамель. А миколаївці та гості міста можуть навіть продегустувати карамель в нашому магазині.

Каталог

Новорічні солодкі подарунки гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.До кави та чаю солодкі сети в офіс з доставкою по Україні. Solodke.com.uaКупити каву Illy

Сортові підлітки орхідей з Європи та Азії