Купити солодощі гуртом та в роздріб:
+380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45
Кошик пустий
Головна »  Блог »  Брендове пакування для подарунків

Брендове пакування для солодких новорічних подарунків від Solodke.com.ua

Брендове пакування для подарунків

Зустрічайте!

На третьому році життя супермаркету українських солодощів з’являється брендова упаковка новорічного подарунка!

Фірмова упаковка для новорічних подарунків від Solodke.com.ua!Ви можете просто привітати нас, а можете собі та близьким людям замовити солодкий новорічний подарунок від Solodke.com.ua! І поки решта ваших знайомих буде насолоджуватися пакуванням із 70-х минулого сторіччя, особисто ви можете зірвати дах своїм дітям чи коханій подарунком в оригінальній упаковці — 2016 під ялинку.

Лише подивіться на нього! Дно у формі круга, верх — квадратний. Прикольна та надійна застібка. Зимовий пейзаж та блискучі сніжинки. Напис «Веселих свят!» дозволяє дарувати таку коробочку з цукерками на будь-яке зимове свято. У таку солідну коробочку не соромно покласти серед цукерок і ключі від авто або нового житла у якості новорічного подарунка.

Дехто з наших шанувальників висловив сумнів щодо відсутності ручок для транспортування. Згодні! Але ж чи є зручні ручки у коробочки з діамантом?..

Таке новорічне диво з таким наповненням, що ми пропонуємо, треба нести двома руками і недалеко.

Бажаємо вам та вашим дітям зустріти цю розкішну коробочку зі смачними цукерками під новорічною ялинкою — 2016!

Щодо набору цукерок у коробочці — не хвилюйтеся. По-перше, ми пропонуємо три варіанти, а по-друге, ви завжди можете обрати свій особистий перелік цукерок. Ми все виконаємо для вас.

Щасливого нового року!

Каталог

Новорічні солодкі подарунки гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.До кави та чаю солодкі сети в офіс з доставкою по Україні. Solodke.com.uaКупити каву Illy

Сортові підлітки орхідей з Європи та Азії