Купити солодощі гуртом та в роздріб:
+380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45
Кошик пустий
Головна »  Блог »  Про цукерки у коробках

Цукерки у коробках — цікаві факти на Solodke.com.ua

Про цукерки у коробках

Цукерки в коробках — всім відомі своєю універсальністю в якості подарунка на будь-яке свято. Упаковані цукерки прийнято дарувати і на день народження, і на весілля, і на закінчення школи або вузу, на отримання премії та інші урочисті заходи.

Цукерки в коробках красиво упаковані. Вони одним своїм зовнішнім виглядом створюють піднесений настрій, не кажучи вже про запах і смак! Коробки для цукерок бувають картонними, паперовими, металевими, дерев'яними, шкіряними, пластиковими. Сьогодні ми можемо зустріти коробки для цукерок найрізноманітніших форм. І дизайнери не перестають нас дивувати.

Цукерки. Solodke.com.uaКоли ж почали використовувати коробки для цукерок?

Ще 6 тис. років тому наші предки упаковували продукти харчування в глиняні судини для тривалого зберігання. А ось традиційна сьогодні картонна упаковка для цукерок з'явилася наприкінці XVIII століття. Процес їх виготовлення був трудомістким, і ціна коробок була високою. Кондитери, ювеліри і аптекарі були першими замовниками картонних коробок. Зберігання, транспортування і захист від механічних пошкоджень — ось головні завдання картонної тари.

Але художні коробки для цукерок виконують ще й естетичну функцію — вони повинні подобатися і створювати святковий настрій.

З 1879 процес виготовлення картонної тари значно спростився завдяки винаходу типографа. З тієї пори картонна тара подешевшала, а дизайнери коробок отримали простір для втілення своїх ідей.

Найбільша коробка шоколадних цукерок була представлена ??на світовому кулінарному шоу компанією «Майстер Фуд». 1,5 м х 2,5 м — саме такого розміру коробка вмістила в себе 800 кг цукерок.

Royal Collection Gourmet покладені в елегантний дерев'яний футляр, на м'якій оббивці якого лежать 4 цукерки у срібній обгортці, 4 цукерки в золотій і 4 цукерки з діамантовою крихтою. Коштовності мають гіпоалергенні властивості, відповідно, здоров'ю шкоди не приносять. Вартість коробки цукерок Royal Collection Gourmet — $ 1250.

Swarovski-studded chocolate — ексклюзивні цукерки. Вони продаються у винятковому подарунковому наборі. У коробці — 49 шоколадних смачних цукерок, загорнутих у обгортки з індійського шовку. Кожна цукерка прикрашена вишуканим шовковим бутоном троянди або золотим квіткою від Swarovski. Коробка таких цукерок коштує $ 10000. Таку радість для гурманів створили компанії «Harrods» і «Patchi».

Цукерки та коштовності в одній коробці. «Шоколадна коробочка» (La Chocolate Box) — найдорожчі цукерки у світі. Але справа тут не лише у цукерках. Кондитери з Lake Forest Confections та ювеліри з Simon Jewelers вирішили об'єднати зусилля по завоюванню дамських сердець. Кожна володарка La Chocolate Box отримує за $ 1500000 не тільки смачні цукерки, але і дорогі подарунки — сережки, кольє, браслети.

Цукерки в коробках — це витвір художнього та кулінарного мистецтва. Даруйте красиві коробки зі смачними цукерками — радуйте своїх коханих та близьких!

Каталог

Новорічні солодкі подарунки гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.До кави та чаю солодкі сети в офіс з доставкою по Україні. Solodke.com.uaКупити каву Illy

Сортові підлітки орхідей з Європи та Азії