Купити солодощі гуртом та в роздріб:
+380 66 424-00-48, +380 97 277-07-45
Кошик пустий
Головна »  Документи »  Комерційна пропозиція для директора роздрібної продовольчої крамниці

Комерційна пропозиція від супермаркету солодощів "Солодке" для директора роздрібної продовольчої крамниці

Комерційна пропозиція для директора роздрібної продовольчої крамниці

Шановний директоре продовольчої крамниці!

 

Пропоную збільшити асортимент кондитерської групи товарів Вашого магазину продукцією з полиць супермаркету солодощів. Перший український гуртово-роздрібний супермаркет солодощів «Солодке» пропонує широкий асортимент продукції від сумлінних вітчизняних виробників.

Працювати з нами зручно та вигідно. Ви самі зараз у цьому переконаєтесь.

Я із задоволенням очолюю супермаркет солодощів тому що:

  • сама є давня прихильниця кондитерських виробів та знаюся на них;
  • кондитерські вироби в «Солодке» мають гарантовано високий рівень якості (смак, аромат, органолептика, натуральні складові);
  • вся продукція виготовляється з суворим дотриманням ТУ або ДСТУ на новітньому обладнанні та вручну (в залежності від виробу);
  • у нас ви можете не лише купити кондитерські вироби гуртом, а і отримати грамотну логістику та консультаційну підтримку;
  • авторитет нашого супермаркету солодощів спирається на відповідальне постачання якісної кондитерської продукції в різні області України.

Коли ви працюєте з нами, ви отримуєте доступ до повного асортименту продукції. Для ваших покупців завжди знайдеться щось новеньке із «Солодке», а вони це люблять.

Асортимент продукції постійно оновлюється. В той же час, ми слідкуємо, щоб улюблені з дитинства смаки (зефір, пастила, мармелад, арахіс в шоколаді та інші) завжди лишалися такими, як колись.

Ще один аргумент, який робить вашу співпрацю з супермаркетом солодощів «Солодке» вигідною – це конкурентноспроможна ціна продукції. Коли ви ретельно вивчите прайс-лист, ви самі переконаєтесь у цьому.

Пропоную купляти кондитерську продукцію для вашої крамниці у нашому онлайн-супермаркеті www.solodke.com.ua, або чекаємо вас у гості за адресою: Україна, місто Миколаїв, вулиця 7-ма Слобідська, 70-Б.

Готова розглянути ваші спеціальні побажання.

 

З повагою, Олена Хомченко.

Телефонуйте: 050 3858314

www.solodke.com.ua

isolodke@gmail.com

Каталог

Новорічні солодкі подарунки гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.До кави та чаю солодкі сети в офіс з доставкою по Україні. Solodke.com.uaКупити каву Illy

Сортові підлітки орхідей з Європи та Азії